Lv Ru En
River Breeze Residence

Infrastruktūra

Infra-
struktūra

Centrs pilsētas centrā

Klīversalas kvartāls atrodas gleznainākajā Rīgas centra daļā – to ieskauj Daugava un Āgenskalna līcis. Gar krastiem izveidota promenāde nesteidzīgām pastaigām.

Piecu minūšu gājiena attālumā atrodas Uzvaras parks, kas sniedz iespēju baudīt dažādas brīvdabas aktivitātes svaigā gaisā – gan vasarā, gan ziemā. Tiešais ūdens tuvums paver unikālu iespēju izmantot ūdens transportu, kā arī jahtkluba sniegtos pakalpojumus. Vecrīga atrodas vien 7 minūšu gājiena attālumā.

Klīversalas kvartāla apzaļumota teritorija, bērnu laukums un laivu piestātne būs pieejami visiem ēkas iedzīvotājiem. Blakus esošajā viesnīcā iedzīvotāji var baudīt SPA un ūdens procedūras, kā arī aktīvi iesaistīties sporta un jogas nodarbībās vismodernākajā sporta klubā Rīgā. Savukārt blakus esošā Latvijas Nacionālā bibliotēka paver plašas iespējas daudzveidīgām kultūras aktivitātēm.

River Breeze Residence un tās apkārtnes teritorija ir īpaši atzīmēta Rīgas ilgtermiņa attīstības stratēģijā laika posmā līdz 2030. gadam kā teritorija ar augstu pievienoto vērtību, jo atrodas UNESCO mantojuma aizsardzības zonā.